Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır?

Epimedyumlu macun nasıl kullanılrı

Epimedyumlu Macun Nedir?

Macunu kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren daha mutlu bir cinsel yaşantıya kavuşacak ve yaşadığınız tüm sorunlarınızdan kısa bir sürede kurtulmanın kolaylığını yaşayacaksınız. Uzun süreli ve son derece maliyetli cinsel tedavilerin yerine çok daha düşük bir ücret ödeyerek doğanın size sunduğu mucizelerden yararlanmak için hemen bu macunu sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Macunun kullanımı için günde 1 tatlı kaşığı kadar tüketimi yeterlidir. Kullanımı son derece kolay performans arttırıcı etkisi ise çok yüksek olan bu epimedyumlu macunun şimdiye kadar kayıt altına alınan ve şikayete konu olan hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Sipariş vermeniz durumunda talep etmiş olduğunuz macunlar özel olarak ambalajlanmakta ve üzerine besin takviyesi yazılarak paket içeriği asla belli olmayacak şekilde istemiş olduğunuz adrese kargo ile teslim edilmektedir.

epimedyumlu macun

Bugün piyasada çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilecek ve etkisi son derece düşük olan yüzlerce cinsel güç için satıldığı iddia edilen ilaçlar bulunmaktadır. Performans artırıcı olarak kullanabileceğiniz en güvenilir ve en sağlıklı ilaçların başında Epimedyumlu Macun yer alır. Epimedyumlu Macun cinsel gücü artırdığı bilinen ve çok eski yıllardır bu amaç için kullanılan Epimedium bitkisi kullanılarak hazırlanan ve yüzde 100 bitkisel içeriğe sahip özel bir macundur. Bu özelliği sayesinde yan etkileri tamamen yok edilmiş ve herkesin güvenle kullanabileceği özel bir bitkisel destek takviyesi haline gelmiştir. Epimedium bitkisel macunu iktidarsızlık ve erken boşalma gibi cinsel sorunlarınızın tedavisinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda sperm sayısını arttırma ve libidonuzu yükseltmek içinde kullanabilirsiniz.

Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır? 3 – epimedyumlu macun

Kullanım önerisi

Sperm yetersizliği söz konusu ise günde 2-3 defa yemeklerden önce veya sonra birer çay kaşığı macundan alınabilir.Şayet cinsel güçü artırmak için kullanılacaksa işlev den (seks) önce bir tatlı kaşığı almak yeterlidir.

Saklama Koşulları

Direkt gün ışığına maruz bırakmayınız.Ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır?” te bir düşünce

  1. Necati diyor ki:

    Merhaba, ben bir hollanda sirketi icin yaziyorum. Toptan macun istiyorlar ve neyiniz varsa ve fiyatlari bu email adrese yolliyabilirmisiniz : [Mail Sansürlenmiştir] , bunlar turkce bilmiyorlar, ingilizce yazarsaniz memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmakta.